Yüksek Kapatıcı Pürüzsüzleştirici Açık Ton Mini Boy Makyaj Seti Spf 35 - 10 Ml
Yüksek Kapatıcı Pürüzsüzleştirici Açık Ton Mini Boy Makyaj Seti Spf 35 - 10 Ml
yuksek-kapatici-puruzsuzlestirici-acik-80-080.jpg

Yüksek Kapatıcı Pürüzsüzleştirici Açık Ton Mini Boy Makyaj Seti Spf 35 - 10 Ml (1100005210-1)

0,00

Alix Avien YüksekKapatıcı Pürüzsüzleştirici Açık Ton Mini Boy Makyaj Seti Spf 35 – 10 ml, ciltkusurlarınızı kapatır ve cildinizde doğal bir aydınlık sağlayarak sağlıklı vecanlı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

·       
AlixAvien’le cildinizdeki akneli görünüm, kuru ve yıpranmış cilt görünümü ve cilttonunuzdaki eşitsizliklerden kurtulursunuz!

·       
Yeşilrenkli CC krem istenmeyen kızarıklıkları nötralize etmeye ve eşit cilt tonuoluşturmaya yardımcı olur. Zeytin yağından elde edilen nemlendirici etkilibileşenlerle cildinizi bebek gibi yapar. Kuru ciltten uzak, yumuşak cildinizintadını çıkarırsınız!

·       
Alix AvienLiquid Foundation 302 Ochre Beige, cilt tonu açık, cilt tonu nötr olan kişileriçin idealdir. Güneş koruyucu fondötendir. SPF 35 ile güneşin zararlıetkilerine karşı yoğun koruma sağlar. Yağ kontrolü 12 saat boyunca devam eder.

·       
Alix AvienPrimary Pro Matte, ciltteki fazla yağı absorbe ederek makyajın parlamadan 12saate kadar mükemmel görünmesine yardımcı olur. Rengi orta veya koyu, cilt alttonu sıcak kişiler için idealdir. Yağ kontrolü 12 saat boyunca devam eder.

·       
Kapatıcıfırçasıyla uyguladığınız zaman çok daha iyi bir görünüm elde edersiniz.

·       
Üzümçekirdeği yağı içeren formülü sayesinde nemlendirici ve antioksidan etkisisağlayarak en iyi kapatıcı fondöten özelliklerini içeriğinde bulundurur.Nemlendirici özelliğinden dolayı cilt tahrişini de engeller.

·       
Peptit kompleksiiçeriği sayesinde kolajen sentezini uyararak yorgunluk ve zaman belirtilerininciltteki görünümünü en aza indirgemede yardımcı etkiye sahiptir.

·       
Tüm cilttipleri için uygundur.

·       
Paraben veglüten içermez.

·       
Dermatolojikolarak test edilmiştir.


Suya Dayanıklılık
Tip
Kullanım Amacı
Boy
Etki
Fırça Tipi
Cilt Tipi
Görünüm
Form
Spf
SPF 20 - 40
Kıl Tipi
Renk
BEJ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR