alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-349c-e.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-349c-e.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-08a258.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-bfb3-8.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-02c2a8.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-c9d112.png
alix-avien-perfect-fix-brow-palette-70-8-9dcc.png

Kaş Farı Açık Kahve - Kaş Şekillendirme ve Sabitleme Farı - Perfect Fix Brow Palette 701 Soft Brown (1100012902)

0,00
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
  • Aradığın Alix Avien Paris kaş farı şimdi sabitleyicisi ile tek palet üzerinde buluştu. Kaş makyajında yeni favorin Perfect Fix Brow Palette ile kaşlarının arasındaki boşlukları doldurabilir, kaş kenarlarına uygulayarak kaşlarını kalınlaştırabilir, ister doğal ister çarpıcı görünümler elde edebilirsin.
  • Kaş rengine en yakın 4 farklı seçenek arasından ister doğal ister dikkat çeken görünümler elde ettikten sonra sabitleyici sayesinde uzun süre makyajını kullanabilirsin. Alix Avien Paris kaş farı, kaşlarının arasındaki boşlukları doldurarak daha bütün ve daha şekilli kaş görünümü elde etmen için pudra formda hazırlandı. Yüksek pigmentli formül sayesinde ayarlanabilir yoğunluk imkanı sunan kaş farı aynı zamanda kaş gölgesini oluştururken daha doğal görünümler elde etmeni sağlar. Pürüzsüz ve kadifemsi doku kolayca uygulama ve ürünün kaş bölgesine hızlıca tutunmasını sağlar.
  • Kaşa en yakın renkte 4 farklı tonu bulunan far yanında yer alan sabitleyici kaşların doğal görünümünde olması için far rengiyle uyumlu renk pigmenti içerir. Böylece tek başına uygulandığında renksiz olmasına rağmen far ile uygulandığında uyumlu doğal görünüm sağlar.
  • Kutu içerisinde bulunan fırça ihtiyaç duyula anlarda kolayca uygulama imkanı sağlar.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Paraben içermez.
  • Gluten içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Kullanımı: Yumuşak yapıdaki sabitleyiciyi kaşlarının çıkış yönünde uygula. Ardından kesik uçlu makyaj fırçası yardımıyla far ile boşlukları doldur ve ardından tara. Ayarlanabilir yoğunluk imkanı sunan ürünü kaşın uç kısımlarını daha belirginleştirmek için yoğun, başlangıç bölgesine az yoğunlukta uygulayarak doğal görünüm elde edebilirsin.
Suya Dayanıklılık
Tip
Kullanım Amacı
Boy
Etki
Fırça Tipi
Hacim
Cilt Tipi
Görünüm
Kapatıcılık
Form
FAR
Spf
Kıl Tipi
Renk
KAHVERENGİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR